Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Serwis pomoże rozwiązać Twoje problemy z pisaniem prac. Oferujemy różnego typu opracowania związane z pisanie prac, w kategorii wzorów: prace magisterskie, prace licencjackie oraz inne możliwe opracowania z dziedzin nauk ekonomicznych i statystycznych.

Serwisie pisanie prac, oferuje profesjonalną pomoc skracając czas potrzebny na pisanie pracy do maksymalnego minimum. Zgodnie z potrzebami i wymaganiami w pisaniu prac magisterskich oraz prac licencjackich, wszystkie teksty opatrzone są rzetelnymi przypisami, są w pełni oryginalne i pisane wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Poprawa i korekta prac

 1. Serwis jest własnością firmy Dorota Wrona, świadczącej usługi edukacyjne z różnych dziedzin nauki.
 2. Opracowania przygotowywane są jednorazowo z danej dziedziny i nie podlegają dalszej odsprzedaży.
 3. Opracowanie wykonane w ramach pomoc przy pisaniu prac można wykorzystać wyłącznie nie naruszając przepisów Art. 272 KK.
 4. Wszelkie materiały, jakie otrzymuje od nas zleceniodawca mają charakter informacyjny i stanowić mogą jedynie pomoc w przygotowaniu własnej pracy naukowej. Serwis pisanie prac nie tworzy prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, jako dokument służący do przedstawienia go na uczelniach wyższych.
 5. Zleceniodawca składa zamówienie na pomoc w pisaniu prac, pisaniu pracy magisterskiej, pisaniu pracy licencjackiej, wysyłając formularz bądź e-maila lub telefonicznie.
 6. Rozpoczęcie pomocy przy pomocy w pisaniu pracy poprzedza wpłata zaliczki na ustalony etap związany z pomocą w pisaniu prac.
 7. Szczegóły techniczne opracowania dotyczącego pomocy w pisaniu prac, zleceniodawca otrzymuje wraz z ofertą.
 8. Materiały wysyłane są drogą elektroniczną (na indywidualne życzenie również wysyłam na płycie CD - za dodatkową opłatą).
 9. Zleceniodawca po otrzymaniu całości ma czas na ewentualne wyjaśnienia (związane z pomocą w pisaniu prac, pisaniu pracy magisterskiej, pisaniu pracy licencjackiej), drobne korekty, uwagi, które przysyła w formie pisemnej.
 10. Serwisowi Pisanie prac przysługuje okres od 7 do 12 dni na dokonanie korekt.
 11. Za wszelkie zmiany wytycznych w pisaniu pracy nanoszone w trakcie realizowanego opracowania odpowiada zleceniodawca i ponosi ich koszty.
 12. Otrzymanie całości tekstu przez zleceniodawcę uważa się za moment zrealizowania zamówienia, bez prawnej możliwości wycofania się zamawiającego z pomocy przy pisaniu prac.
 13. Złożenie zamówienia pomocy w pisaniu prac jest równoznaczne z akceptacją ustaleń.
 14. Serwis Pisanie prac nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie opracowań naukowych w sposób naruszający przepisy prawa.
 15. Opracowanie autorstwa serwisu Pisanie prac nie może być wykorzystane lub przedstawione przez zleceniodawcę jako własna praca. Serwis Pisanie prac nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie opracowań związanych z pomocą w pisaniu prac.

Wszystkie materiały są przygotowywane jednorazowo, nie prowadzi się dalszej sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań, związanych z pomocą w pisaniu prac.
Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort współpracy oraz zadowolenie z usługi w pomocy w pisaniu prac.

Każda oferta cenowa związana z pomocą w pisaniu prac, przygotowywana jest indywidualnie dla każdego zleceniodawcy w zależności od następujących czynników:
- tematu
- poziomu trudności (problematyki)
- dostępności materiałów
- ilości stron
- terminu realizacji

Przygotowanie oferty pomocy w pisaniu prac jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podjęcia współpracy z serwisem.

profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich